Puslapiai

2012 m. spalio 25 d., ketvirtadienis

ASK.FM

Pirmąją įrašo temą pasirinkau minčių išdėstymui apie beveik visiems accountą turintiems ASK.FM svetainę.
Tikriausiai ne aš vienas prisijungęs į facebooką, chekindamas naujienas ir sukdamas pelės ratuką žemyn matau beveik vien sharinamas ask.fm nuorodas su prašymais paklausinėt,o atidaręs bet kurio žmogaus acc ten randu 20% / 100% normalių klausimų, ir 80% / 100% vien stūmimai, pasipyzdavojimai, nesąmoningi klausimai, replikos,kaip baisiai šiandien atrodei ir panašiai.  Retas žmogus atsikerta taip, kad daugiau nei vienas supistas anonimas nebegrįžtų, kuris realybei tikriausiai nei labas į akis pasakyt neišdrįsta, o ką kalbėt apie tokios nuomonės išsakymą realiai ar bent jau per žinutę. Kiti tokius klausimus ignoruoja, o kiti parašo "pochui man" po to paverkia porą dienų į pagalvę, pasinervuoja,pradeda nepasitikėt savim, įžvelgia daugiau kompleksų ir galiausiai paspaudžia disable account ir toliau ramiai gyvena. Pastebėjau,kad šioj svetainei lankosi kiekvienas, nuo mažiausio pyplio,kuris sakinio normaliai suregzt nemoka iki vyresnių žmonių.
Mano nuomone, ask.fm  derėtų kurtis žmonėm,kurie yra įdomūs, žmonės jais domisi, ateina paklaust  normalių klausimų, o ne pamalt šūdo. Numetęs tokią repliką,kad ask.fm skirtas įdomiems žmonėms, pats savo inboxe radau kelis klausimus,kuriuos čia ir pasharinsiu:

1. buvo klausimas apie ask fm kodel kuriesi ir atsakiai kad turi sita ask fm kurtis tik idomus zmones ... tu jautiesi idomus zmogus ?

2. o tai tu tas ''idomus zmogus''?

3. tai cia tipo laikai save labai idomiu zmogum? kaip pats sakei: tokias svetaines klausimu kurtis turi tik zmones kurie yra idomus kazkuo,ir kiti domisi tuo zmogum ir turi ko paklaust.

Okei, aš į šitus klausimus tris atsakau vienu atsakymu:
Jeigu aš nebūčiau įdomus žmogus, tu dabar nesėdėtum ir neskaitytum to ką rašau čia, ir vis dėl to tu tai skaitai, taip,kad nedrįsk kišt trigrašio į mano ask.fm ir sakyt,kad aš tau neįdomus,tu nesektum mano atsakymų ask.fm ir vėliau jų nekomentuotum už anonimo taip lyg būtum labai drąsus žmogus ir galėtum visa tai man pasakyt į akis. 

Dar mintis ta, kad žmonės nesupranta kokia reikšmė yra šitos svetainės. 80% jūsų, šita svetainė atrodo kaip puiki proga pilt šūdą ant galvos įdomesniem ir geresnį gyvenimą turitniem žmonėm nei tu pats, bandyt palaužt jį ir plot rankutėm sau, už kiekvieną fucking zajabys žinutę, kurioj tapšnodamas klaviatūrą surašei visus žinomus keiksmažodžius. 
O tai įrodo, kad žmogus ant kurio važiuoji gyvena geriau už tave,nes jis neseka tavo gyvenimo ir nesigilina ką tu veiki, kaip gyveni. Ir žinau,kad daugelis iš jūsų vienaip ar kitaip esat anonimu bandę užgruzint žmogų, taigi galit sau pasiplot, jūs visiški idiotai!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą